مقالات کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع و مدیریت پایدار به دو زبان فارسی و انگلیسی پذیرفته و منتشر می‌شوند. با این حال ارائه مقاله به زبان انگلیسی ترجیح دارد. جهت تهیه مقالات خود لطفا از دو فرمت تهیه شده ذیل استفاده نمایید. در این فرمت‌ها اصول کلی نگارش مقالات نوشته شده است. جهت هماهنگی در شکل ظاهری مقالات لطفا این فرمت را تغییر ندهید. کلیه مقالات ارائه شده و پذیرفته شده کنفرانس در مجموعه مقالات کنفرانس و در وب‌سایت سیویلیکا منتشر می‌گردند. همچنین کلیه مقالات انگلیسی و مقالات فارسی منتخب که در مهلت مقرر به زبان انگلیسی روان ترجمه شده باشند، برای انتشار به مجلات علمی- پژوهشی طرف قرارداد با کنفرانس ارسال می‌گردند. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مربوط به انتشار مقالات کنفرانس مراجعه نمایید. ضمنا تنها فرمت قابل قبول برای ارسال مقالات doc. یا docx. می‌باشد. 

فرمت مقالات به زبان فارسی

فرمت مقالات به زبان انگلیسی

 • لطفا در ارسال نسخه اولیه مقاله، مشخصات کامل نویسندگان و آدرس سازمانی آنان را به طور صحیح وارد نمایید.
 • از کلیه دانشجویان محترم مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد درخواست می‌شود، بدون همراهی یکی از اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها یا دانشجویان محترم مقطع دکتری اقدام به ارسال مقاله ننمایند.
 • مقالات مروری قابل پذیرش تنها منحصر به موضوعات بسیار جدید است که در میان پژوهشگران ایرانی و به زبان فارسی کمتر مورد توجه قرار گرفته باشد. لطفا از ارسال مقالات مروری در زمینه‌هایی که سابقه طولانی پژوهشی دارند، خودداری فرمایید.
 • به اطلاع می‌رساند، در هنگام ارسال مقاله جهت داوری نیاز به پرداخت هزینه یا تکمیل فرم شرکت در کنفرانس نیست، و تنها پس از اعلام پذیرش حداقل یکی از نویسندگان مقاله باید فرم شرکت در کنفرانس را تکمیل نموده و هزینه را پرداخت نمایند. 

جهت ارسال مقالات به کنفرانس باید در وب‌سایت رسمی کنفرانس ثبت‌نام نمایید. کلیه مراحل ارسال، داوری، اطلاع‌رسانی و پذیرش مقالات کنفرانس از طریق همین وب‌سایت انجام می‌پذیرد. پس از نگارش مقالات در فرمت اعلام شده کنفرانس، لطفا با توجه به نکات ذیل از منوی ارسال مقاله که در پنل کاربری در اختیار شما قرار می‌گیرد، مقاله خود را به شرح ذیل ارسال نمایید.

 • عنوان، چکیده و کلید واژگان اصلی را وارد کنید.
 • درصورتی‌که نویسنده یا نویسندگان دیگری در تهیه و تدوین مقاله مشارکت داشته‌اند، نام، عنوان و نشانی ایمیل آن‌ها را به‌دقت وارد کنید. سامانه در راستای اطلاع‌رسانی، به آن‌ها نیز ایمیل ارسال می‌کند. چنانچه یکی از آن‌ها به‌عنوان نویسنده مسئول مکاتبات است، مشخص کنید. ترتیب قرار گرفتن نام نویسندگان را با استفاده از گزینه مربوطه در گوشه سمت چپ پایین فرم تعیین کنید.
 • موضوع مقاله را انتخاب کرده و چنانچه موضوع و حوزه کار تخصصی شما در فهرست موضوعات نیست به مدیر سامانه پیشنهاد دهید.
 • توضیحات تکمیلی را وارد کرده و درنهایت فایل اصل مقاله را به همراه سایر مستندات (در صورت لزوم) در سامانه بارگذاری کنید. دقت داشته باشید که فقط یک فایل به‌عنوان اصل مقاله امکان ثبت در سامانه را دارد. به‌عبارت‌دیگر نویسنده نمی‌تواند با ارسال دو فایل، هر دو را به‌عنوان اصل مقاله در سامانه ثبت کند.
 • درصورتی‌که همه موارد به‌دقت تکمیل شده باشد، امکان ارسال مقاله را دارید. در غیر این صورت مجدد فرم مربوطه را بازبینی کنید و اطلاعات ضروری را در سامانه وارد نمایید. دقت کنید که پس از تأیید نهایی شما و ارسال مقاله، هیچ بخشی ازاطلاعات قابل تغییر نیست.
 • توجه داشته باشید به هنگام ثبت مقالات، از دگمه Back مرورگر استفاده نکنید. با استفاده از منوها و گزینه‌های مربوطه، بخش موردنظر را تکمیل کنید. و دگمه بعدی را در پایین صفحه انتخاب کنید.
 • ایمیل تأییدیه دریافت اصل مقاله نیز به نشانی ایمیل شما ارسال می‌شود. کمیته علمی همایش پس از بررسی مقاله دریافتی، نتیجه را از طریق همین سامانه به اطلاع شما می‌رساند.
 • مجددا تأکید می‌شود، لطفا جهت تکمیل کلیه فرمهای ارسال مقاله جدید، اطلاعات را به دقت تکمیل نمایید. زیرا پس از تأیید ارسال مقاله توسط شما، تغییر در هیچ بخشی از اطلاعات وارد شده و فایل‌های ارسالی قابل انجام نیست.