به اطلاع علاقه‌مندان به شرکت در کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع و مدیریت پایدار (IESM'16) می‌رساند، با توجه به برگزاری همایش در روزهای 23 الی 25 آذرماه 1395 در شهر اصفهان، شرکت‌کنندگان می‌توانند مطابق جدول ذیل، مبلغ ثبت‌نام را به حساب شماره 0216393342001، یا شماره کارت 2759-9953-9911-6037 به نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان نزد بانک ملی ایران واریز کرده، و اطلاعات آن شامل 4 رقم آخر کارتی که با آن واریز را انجام داده‌اند و شماره پیگیری را در بخش توضیحات «فرم شرکت در کنفرانس» سایت کنفرانس وارد نمایند، یا اسکن فیش پرداختی را در این فرم آپلود نمایند. ملاک محاسبه مبلغ پرداختی، بر اساس تاریخ پرداخت مندرج در فیش واریزی خواهد بود. لطفا پس از پرداخت، پرینت سند واریز اینترنتی، فیش پرداخت از طریق ATM، یا فیش واریز بانکی را تا زمان تأیید نهایی پرداخت خود نگهداری فرمایید.

*** در فرم شرکت در کنفرانس تنها گزینه‌ای را می‌توانید انتخاب کنید، که بر اساس آن در وب‌سایت کنفرانس ثبت‌نام کرده‌اید. اگر تمایل به انتخاب سایر گزینه‌ها دارید، باید ابتدا نوع عضویت خود را از طریق پروفایل شخصی اصلاح نمایید. 

*** لطفا با استفاده از راهنمای زیر، مبلغ مورد نظر را محاسبه و واریز نمایید. شما می‌توانید کلیه پرداختهای خود، شامل هزینه ثبت‌نام برای مقالات، هزینه شرکت در کارگاه‌ها و ... را در یک مرتبه واریز نمایید. جهت اطلاع از جزییات خدماتی که با پرداخت هزینه‌ها دریافت می‌نمایید، به فرم شرکت در کنفرانس مراجعه نمایید.

*** حداقل یک نفر از نویسندگان هر مقاله پذیرفته‌شده، بدون توجه به نوع ارائه، می‌بایست در همایش ثبت‌نام نمایند. در غیراین‌صورت، مقاله مورد نظر در مجموعه مقالات همایش منتشر نخواهد گردید. سایر نویسندگان در صورت تمایل به حضور در زمان کنفرانس، مشمول مبلغ ثبت‌نام بدون مقاله خواهند شد. ضمنا هر تعداد مقاله که توسط یک نویسنده پذیرفته شود، شامل تخفیف نخواهد شد و برای هر کدام از مقالات، یک پرداخت مجزا الزامی است.

*** علاوه بر اطلاعات پرداخت، در باکس توضیحات فرم شرکت در کنفرانس، حتما شماره مقاله‌ یا مقالاتی که برای آن ثبت‌نام می‌کنید را بنویسید.

*** پس از وارد نمودن اطلاعات در فرم شرکت در کنفرانس، دبیرخانه کنفرانس بر اساس این اطلاعات ثبت نام شما را تأیید/ رد کرده یا درخواست اصلاح می‌نماید. چنانچه طی مدت زمان هفت روز کاری پس از ورود اطلاعات، تأییدیه پرداخت و ثبت‌نام یا درخواست برای اصلاح مبلغ واریزی را از طریق ایمیل و پنل کاربری خود دریافت ننمودید، با دبیرخانه همایش تماس بگیرید. 

*** به منظور ثبت‌نام دانشجویی، ارائه اسکن کارت شناسایی دانشجویی یا یک گواهی اشتغال به تحصیل معتبر در هنگام ثبت اطلاعات پرداخت اجباری است، و ارائه اصل کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل در هنگام ثبت‌نام در روز کنفرانس الزامی است.

*** تنها مقالاتی، به عنوان دانشجویی محسوب می‌شوند، که یک دانشجو نویسنده اول باشد و الزاما آدرس دانشگاه محل تحصیل خود را به عنوان آدرس سازمانی اعلام دارد. دانشجو بودن یا نبودن سایر نویسندگان تأثیری در دانشجویی محسوب شدن مقاله ندارد.

*** در صورت تمایل به شرکت در کارگاه‌ها یا بازدیدهای برنامه‌ریزی شده برای همایش نیز ضمن مراجعه به قسمت مربوطه در وب‌سایت کنفرانس، پس از محاسبه مبلغ مورد نظر و واریز آن (که می‌تواند همراه با سایر هزینه‌ها در یک مرتبه پرداخت شود)، هنگام وارد کردن اطلاعات ثبت‌نام، نام کارگاه‌ها و بازدیدهای مورد نظر را نیز وارد نمایید.

 

ثبت‌نام عادی تا تاریخ 30 آبان 1395

مبلغ

ثبت‌نام شرکت‌کنندگان دانشجویی

1 میلیون و 800 هزار  ریال

ثبت‌نام شرکت‌کنندگان غیر دانشجویی

2 میلیون و 500 هزار  ریال

ثبت‌نام شرکت‌کنندگان بدون مقاله

1 میلیون و 800 هزار ریال

ثبت‌نام شرکت‌کنندگان بدون مقاله (دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان)

500 هزار ریال

ثبت‌نام با تأخیر از تاریخ 01 لغایت 15 آذر 1395

 

ثبت‌نام شرکت‌کنندگان دانشجویی

2 میلیون ریال

ثبت‌نام شرکت‌کنندگان غیر دانشجویی

3 میلیون ریال

ثبت‌نام شرکت‌کنندگان بدون مقاله

1 میلیون و 800 هزار ریال

ثبت‌نام شرکت‌کنندگان بدون مقاله (دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان)

500 هزار ریال